Používaním stránok prevádzkovaných súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím

GALÉRIA / kuchyne na mieru

Kuchyne navrhnuté na mieru zabezpečujú 100% využitie každého priestoru a efektivitu prác v kuchyni. Použitie kvalitných materiálov a kovaní je pre nás samozrejmosťou.

View the embedded image gallery online at:
https://www.mdsinterier.sk/galeria#sigProId434915a6e9

GALÉRIA / vstavané skrine

Vstavané skrine vyrobené na mieru sú často jediným možným riešením ako efektívne využiť dané priestory. V našom štúdiu Vám ponúkame široký výber farieb, materiálov a spôsobov ich spracovania a výroby.

View the embedded image gallery online at:
https://www.mdsinterier.sk/galeria#sigProId01f78647f6

GALÉRIA / nábytku na mieru

Aby bol interiér kompletný, vyrábame aj rôzne druhy doplnkov a nábytkov na mieru. Tým dotvárame komplexný, ucelený a dokonale zladený domov, kanceláriu alebo iný priestor.

View the embedded image gallery online at:
https://www.mdsinterier.sk/galeria#sigProIde831cbc967

GALÉRIA / dvere a schody

Dvere a schody vyrábame z čistého masívneho dreva /dub, buk, jaseň, borovica … /. Na povrchovú úpravu používame moridlá, laky, tvrdé vosky alebo oleje. Tieto techniky úpravy ponúkajú aj pestrú farebnú škálu. Všetko záleží len na Vašom výbere

View the embedded image gallery online at:
https://www.mdsinterier.sk/galeria#sigProId6da8deb9d3

GALÉRIA / dvierka z masívu

Vybraná vzorka prevedení masívnych dvierok. Vieme zrealizovať rôzne povrchové úpravy ako napríklad morenie, olejovanie, patinovanie do rôznych odtieňov a farieb z neobmedzenou možnosťou ich kombinovania. Okrem toho ponúkame aj dvierka: drevotrieskové, fóliované, akrylátové, striekané, kombinované /=masívny rám + dyhovaná výplň/. Možností je mnoho a je len na Vás, čo Vás očarí a akou cestou sa vydáte.

View the embedded image gallery online at:
https://www.mdsinterier.sk/galeria#sigProIdcf67a730de

web a seo: fg Ateliér